Κωδικός: 3337875696548
Το LIPIKAR Baume AP+M εξισορροπεί το μικροβίωμα του δέρματος. Καταπραΰνει άμεσα τo δέρμα και μειώνει τον κνησμό. Με την αποτελεσματικότητα του ενάντια στις υποτροπές, αραιώνουν οι εξάρσεις ξηρότητας. Θρέφει το δέρμα και επανορθώνει τον επιδερμιδικό φραγμό. Σύνθεση κατάλληλη για βρέφη, παιδιά, ενήλικες με πολύ ξηρό, δέρμα με τάση ατοπίας ή δέρμα με τάση αλλεργίας.
ΙΔΙΟΤΗΤΕΣ Κατάλληλο για βρέφη, παιδιά, ενήλικες μ...
Ανάλαφρη ενυδατική mousse με υαλουρονικό οξύ, που...
Η Cicalfate+ Κρέμα αφορά τους ερεθισμούς όλης της...
Εγγραφείτε στο newsletter για να λαμβάνετε πρώτοι τα νέα και τις προσφορές μας