Κωδικός: 3550833400289
Πώς κρατάτε τα μικρά σας απασχολημένα την ώρα του μπάνιου; Με το σετ παιχνιδιών μπάνιου της εταιρείας Ludi! Τώρα θα ανυπομονούν να βουτήξουν στη μπανιέρα αφού θα γίνει κι αυτή μέρος του παιχνιδιού! Το σετ περιλαμβάνει: 4 πολύχρωμες βαρκούλες, 4 πολύχρωμα κυπελάκια, 3 πιθηκάκια – ακροβάτες, πανέτοιμα για τις μεγαλύτερες βουτιές! Ένα παιχνίδι που είναι σίγουρο ότι θα γοητεύσει τα μικρά παιδιά, διεγείροντας τόσο τη φαντασία τους όσο και την επιδεξιότητά τους. Επιπλέον αναπτύσσει τις κινητικές τους δεξιότητες και τη γνώση αιτίου – αποτελέσματος. Τέλος, τα διάφορα σχήματα και τα έντονα χρώματα παίζουν και διδάσκουν, διεγείροντας την ψυχοκινητική ανάπτυξη του παιδιού. Τα κομμάτια δεν απορροφούν νερό, αλλά επιπλέουν σε αυτό. Όλα τα προϊόντα της Ludi πληρούν τις προδιαγραφές ασφαλείας. Κατάλληλο για ηλικίες 10+ μηνών Διαστάσεις Συσκευασίας: 32 x 25 x 10 εκ.
Από 1 μέχρι 3 ετών
Π320 x Y100 x Β250 χιλ.
Πώς κρατάτε τα μικρά σας απασχολημένα την ώρα του...
Ξύλινος μαγνητικός πίνακας 'Γράψε-Σβήσε' από την ε...
Ξύλινο εκπαιδευτικό παιχνίδι 'Μαθαίνω την Ώρα' από...
Εγγραφείτε στο newsletter για να λαμβάνετε πρώτοι τα νέα και τις προσφορές μας