Κωδικός: 09072
Τρίπτυχο με επαναχρησιμοποιούμενα αυτοκόλλητα από την εταιρεία Djeco. Πώς φαντάζεστε το ιδανικό σπίτι; Φτιάξτε τους χώρους όπως επιθυμείτε ξανά και ξανά! Το σετ περιλαμβάνει το φόντο και παχιά, αφαιρούμενα αυτοκόλλητα για ατέλειωτη διασκέδαση! Χάρη στο μέγεθος και στην ευκολία στη χρήση τους, τα αυτοκόλλητα είναι κατάλληλα για παιδιά ηλικίας από 18 μηνών για να δημιουργήσουν τα δικά τους σκηνικά. Υλικό: πλαστικοποιημένο χαρτί Κατάλληλο για ηλικίες από 1,5 ετών και άνω. Διαστάσεις: 43 x 23 εκ. Διαστάσεις Συσκευασίας: 21,5 x 23 εκ.
Ηλικία
Από 1 μέχρι 6 ετών
Π220 x Y10 x Β220 χιλ.
Πώς κρατάτε τα μικρά σας απασχολημένα την ώρα του...
Πώς κρατάτε τα μικρά σας απασχολημένα την ώρα του...
Ξύλινος μαγνητικός πίνακας 'Γράψε-Σβήσε' από την ε...
Εγγραφείτε στο newsletter για να λαμβάνετε πρώτοι τα νέα και τις προσφορές μας